Anti-Aging sievietēm

Sievietēm dzīves ilgums prognozēts vidēji par pieciem gadiem ilgāks nekā vīriešiem. Ir dažādi pētījumi, kas izvirza teorijas par hromosomu Y spēju labāk pretoties mutācijām, bet citas orientējas uz faktu, ka sievietes vienkārši labāk tiek galā ar stresu. Lai nu kā būtu, Pasaules Veselības organizācija ir konstatējusi, ka fakts par sieviešu vidējo dzīves ilgumu par pieciem gadiem vairāk salīdzinājumā ar vīriešiem ir mūsdienu patiesība.

Taču no otras puses - sievietes hormonālā novecošanās sākas par aptuveni 5-8 gadiem ātrāk. Līdz ar to tieši daiļā dzimuma pārstāves ātrāk redz novecošanās pazīmes spogulī. Ja šīs pazīmes atstāj neievērotas, bieži par tām drīz vien liecina arī sliktāka pašsajūta, zemāks pašvērtējums, negatīvākas emocijas un izmaiņas dzīves kvalitātē. Atšķirībā no vīriešiem tas notiek pakāpeniski, līdz strauji iestājas "TAS" vecums, kas ievieš pāreju uz skaisto vecumdienu posmu.

Vai Jūs zinājāt, ka sievietēm āda ir krietni plānāka nekā vīriešiem? Lielais testosterona līmenis ļauj vīriešiem ilgāk izskatīties kā "spēka gados". Taču tas ir tikai ārējais veidols - arī vīrieši piedzīvo šādas pašas pārmaiņas. Sievietes visbiežāk uztrauc sejas āda un grumbas, bet vīrieši pārdzīvo matu zaudēšanu un reproduktīvās funkcijas kritumu. Sievietes vidēji par 10 gadiem ātrāk arī sāk uzņemt lieko svaru. Sociālais spiediens un uzskati sabiedrībā par to, kādai jāizskatās sievietei, liek dāmām vairāk pievērst uzmanību ārējam izskatam - gan sejas, gan ķermeņa estētikai. Statistika rāda, ka sievietes par sevi rūpējas vairāk visos vecumos.

"Anti-Aging Institute" ir vieta, kur saņemt informāciju un palīdzību jautājumos, kas saistīti ar ķermeņa dabiskās novecošanās palēnināšanu un veselības (arī ādas un ķermeņa izskata) uzlabošanu. Izvēlieties savu vecuma grupu un uzziniet vairāk!