Anti-aging sievietēm

Vidēji sievietes dzīves ilgums prognozēts par 5 gadiem ilgāks nekā vīrieša. Ir dažādi pētījumi, kas izvirza teorijas par hromosomu Y spēju labāk pretoties mutācijām, bet citas orientējas uz faktu, ka sievietes vienkārši labāk tiek galā ar stresu. Lai vai kā, taču Pasaules Veselības organizācija ir konstatējusi, ka fakts par sieviešu dzīves vidējo ilgumu +5 gadi salīdzinājumā ar vīriešiem, ir mūsdienu patiesība.

Taču no otras puses - sievietes hormonālā novecošanās iesākas par aptuveni 5-8 gadiem ātrāk. Līdz ar to tieši daiļā dzimuma pārstāves ātrāk redz novecošanās pazīmes spogulī. Ja šīs pazīmes atstāj novārtā, drīz nav nepieciešams spogulis, jo arī pašsajūtas un emociju līmenī dzīves kvalitāte izmainās. Atšķirībā no vīriešiem tas notiek pakāpeniski, līdz strauji iestājas "TAS" vecums, kurš ievieš pāreju uz skaisto vecumdienu posmu. Dāmas arī lielākoties ir apzinīgākas; protams, sievietes loma rūpēs par ģimeni šeit spēlē nozīmīgu lomu.

Vai Jūs zinājāt, ka sievietes āda ir krietni plānāka par vīriešu ādu? Lielais testosterona līmenis ļauj vīriešiem ilgāk izskatīties "spēka gados". Taču tas ir tikai ārējais veidols - arī vīrieši piedzīvo šādas pašas pārmaiņas. Kamēr dāmas uztraucas par sejas ādu, kungiem arī ir nopietnas pārdomas par matu zaudēšanu un reproduktīvās funkcijas kritumu. Sievietes arī vidēji par 10 gadiem ātrāk sāk uzņemt lieko svaru. Sociālais spiediens uz sievietes tēlu sabiedrībā to padara par svarīgāku tēmu tieši sieviešu vidū. Tāpēc dāmas statistiski par sevi rūpējas vairāk visos vecumos.

Anti Aging Institute (Latvija) ir vieta, kurā saņemt informāciju un palīdzību jautājumos, kas saistās ar ķermeņa dabiskās novecošanās palēnināšanu un veselības (arī ādas un ķermeņa izskata) uzlabošanu. Izvēlieties savu vecuma grupu un uzziniet vairāk!