Par mums

 
Zane Rēvalde

Mūsu vīzija ir palīdzēt cilvēkiem dzīvot veselīgi un novecot skaisti, kā arī mainīt ierasto - no darba ar pacientiem pārorientēties uz darbu arī ar cilvēkiem, kuri vēl nav kļuvuši par pacientiem.

30 gadu pastāvēšanas laikā "Veselības centrs 4" ir izveidojis nevainojamu infrastruktūru un apvienojis izcilus speciālistus, un tas ļauj īstenot pilnvērtīgu, visaptverošu veselības aprūpi.

 


Mūsu misija ir rūpēties par klientu psihoemocionālo un fizisko veselību, izmantojot personalizētu pieeju un vienotas komandas darbu, tādējādi ļaujot cilvēkiem dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Klīnikas koncepts izveidots tā, lai būtu iespējams gan diagnosticēt un atrisināt jau esošas veselības problēmas, gan ar ģenētisko testu palīdzību prognozēt slimību riskus nākotnē. Līdz ar to klīnikas piedāvājums piemērots ne tikai jau esošu slimību ārstēšanai, bet arī veseliem cilvēkiem, atlētiem un sportistiem, kuriem ir svarīgi savu veselību, enerģiju un skaistumu saglabāt pēc iespējas ilgāk. 

Vēlamies lauzt stereotipu, ka  "Anti-Aging" ir tikai vizuālo novecošanās pazīmju likvidēšana un novecošanas aizkavēšana. Mūsu piedāvājums ir visaptverošs, sākot ar ļoti precīzu diagnostiku no "matu galiņiem līdz papēžiem", turpinot ar personalizētu veselības atgūšanas plānu un noslēdzot ar klienta veselības aprūpi ilgtermiņā, pat mūža garumā. Protams, rūpējamies arī par klientu ārējo izskatu, veidolu, siluetu - izlīdzinām krunciņas, veicam uzlabojumus, bet tas lai paliek kā "ķirsītis uz tortes", jo visa pamatā ir veselība. Vesels cilvēks ir skaists cilvēks!

"Anti-Aging Institute" Jūs sagaidīs klientu menedžeris - sabiedrības veselības speciālists, kurš rūpējas par procesa organizāciju katrā solī un ir viena zvana attālumā katra veselības aprūpes jautājuma risināšanai.

"Anti-Aging Institute" ir vieta, kur neārstē slimības, bet cilvēkus, un tas ir būtisks pamatnosacījums veiksmīgai sadarbībai ar mūsu klientiem. Apkalpošana, vide un atmosfēra nelīdzinās tai, kāda ir ierasta poliklīnikā vai citā ārstniecības iestādē, bet par to Jums būs iespēja pārliecināties pašiem.

Esiet laipni gaidīti "Anti-Aging Institute"!
"Anti-Aging Institute" vadītāja Zane Rēvalde