Anti-Aging vīriešiem

Īsti vīri nenoveco! Man ir jāgādā par ģimeni un sevi, novecošu, kad būs laiks. Tā līdz noteiktam posmam dzīvē domā daudzi vīrieši. Taču Pasaules Veselības organizācijas statistika liecina, ka vidējais vīriešu dzīves ilgums ir par pieciem gadiem mazāks nekā sievietēm, tādēļ rūpes par veselību uz vēlāku laiku atlikt nevajadzētu. Tomēr svarīgs ir ne tikai dzīves ilgums, bet arī tās kvalitāte - lai varam dzīvot ne tikai garu, bet skaistu, veselīgu un piepildītu mūžu.

Pretēji sievietēm, kurām novecošanās līdz konkrētam brīdim ir pakāpeniska un vienmērīga, vīrieša ārējā un iekšējā novecošanās norisinās ļoti atšķirīgi. Lielais testosterona daudzums vīrieša organismā padara ādu biezu un izturīgu, ļaujot tai ilgāk saglabāt jauneklīgu izskatu. Līdz ar to spogulis, gadiem ejot, uzrāda nevis "vecumu", bet "briedumu". Pavisam citādāk ir ar iekšējo jeb pārējā organisma novecošanos  - tā vairāk līdzinās lēcienam no kalna lejā. Līdz noteiktam brīdim organisms ir kā kaujas mašīna, taču tad novecošanās iestājas pēkšņi un strauji.

Lai gan vīrieša organisms hormonāli noveco vidēji par 5-8 gadiem vēlāk nekā sievietei, un liekais svars parādās pat par 10 gadiem vēlāk, galvenais satraucošais novecošanās aspekts kungiem ir reproduktīvās un seksuālās funkcijas samazināšanās. Tas savukārt ir cieši saistīts ar vispārējās veselības stāvokli un dzīvesveidu, uzturu, stresa menedžmentu, vielmaiņu, savlaicīgu ārstēšanos.

Lai arī kā mums gribētos ticēt, ka īsti vīri nenoveco, patiesībā tas lielā mērā ir attieksmes jautājums pret sevi un savu veselību. Vīrieša dzīve ir pilna ar notikumiem, kad nepieciešama ātra un izlēmīga rīcība. Tāpēc veselība paliek otrajā plānā. Jo ātrāk sākam tai pievērst uzmanību, jo ilgāk ar minimālu ieguldījumu saglabāsim visas jaunības pazīmes ne tikai ārēji, bet arī iekšēji.

"Anti-Aging Institute" specializējas vīriešu novecošanās palēnināšanā, kā arī ķermeņa veselības un veiktspējas saglabāšanā. Izvēlieties sev atbilstošo vecuma kategoriju un uzziniet vairāk!