Anti-aging vīriešiem

Īsti vīri nenoveco! Man ir jāapgādā ģimeni un sevi; novecošu, kad būs laiks. Tā domā katrs vīrietis līdz noteiktam posmam dzīvē. Pasaules Veselības organizācijas statistika tomēr liecina pretējo - vidējais vīrieša dzīves ilgums ir par 5 gadiem mazāks nekā sievietēm. Mēs zinām - ne dzīves ilgumā, bet gan baudāmībā ir lielākā starpība.

Pretēji sievietēm, kurām novecošanās līdz konkrētam brīdim ir pakāpeniska un vienmērīga, vīrieša novecošanās ārēji un iekšēji norisinās ļoti dažādi. Lielais testosterona daudzums vīrieša organismā padara tā ādu biezu un izturīgu. Līdz ar to spogulis gadiem ejot uzrāda nevis "vecumu", bet "briedumu". Pavisam citādāk ir iekšēji. Tur novecošanās vairāk līdzinās lēcienam no kalna. Līdz noteiktam brīdim organisms ir kaujas mašīna, un novecošanās iestājas pēkšņi un straujāk.

Lai arī vīrieša organisms hormonāli noveco par 5-8 gadiem un svara ziņā pat par 10 gadiem vēlāk nekā sievietei, galvenais satraucošais novecošanās aspekts starp kungiem ir tieši reproduktīvās un seksuālās funkcijas sakarā. Tā savukārt ir atkarīga no vispārējās veselības - uzturs, stress, vielmaiņa, savlaicīga ārstēšanās.

Lai arī kā mums gribētos ticēt, ka īsti vīri nenoveco, patiesībā tas ir darba un attieksmes jautājums. Vīrieša dzīve ir pilna ar notikumiem, kuriem nepieciešama ātra un izlēmīga rīcība. Tāpēc veselība paliek otrajā plānā. Jo ātrāk sākam tai pievērsties, jo ilgāk ar minimālu ieguldījumu saglabāsim visas jaunības pazīmes ne tikai ārēji, bet arī iekšēji.

Anti Aging Institute (Latvija) specializējas vīriešu novecošanās palēnināšanā, kā arī ķermeņa veselības un veiktspējas saglabāšanā. Izvēlieties sev atbilstošo vecuma kategoriju zemāk un uzziniet vairāk!