Ziemassvētkos pārsteidz savējos - “Anti-Aging Institute” ieteikumi dāvanām

 
Idejas Ziemassvētku dāvanām

 

Svētki nāk, un mēs no sirds vēlamies iepriecināt pašus tuvākos cilvēkus. Mīļajiem gribas uzdāvināt visu pasauli un vēl mazliet, jo nekas nelīdzinās tam gandarījumam, ko gūstam, redzot, ka esam pasnieguši patiešām īsto dāvanu. Lai dāvanu meklēšanas prieku neaptumšo šaubas par izvēli, esam sagatavojuši Ziemassvētku iedeju sarakstu, kurā noteikti atradīsi iesaiņošanas vērtu dāvanu.

MammaiAnti-aging veselības uzraudzības programma, BTL EMSella procedūra mazajam iegurnim un “Velashape” skaistam augumam

Atceries, mamma ir ne tikai ģimenes pavarda sargātāja, bet arī sieviete, kura pelnījusi būt vesela, skaista un pārliecināta par sevi. Regulāras veselības pārbaudes un rūpes par ķermeni, sejas un ķermeņa estētiku var kļūt par neatsveramu tavas mammas dzīves sastāvdaļu, taču, iespējams, viņai nepieciešams tavs iedrošinājums spert pirmo soli. 

Iepriecini mammu ar mūsu Anti-aging veselības pārbaudes un uzraudzības  koncepta programmu. Tā paredz katram absolūti individualizētu veselības pārbaužu plānu, ņemot vērā ne tikai dzimumu, vecumu, esošas vai bijušas slimības, bet arī ģimenes anamnēzi, ģenētisko predispozīciju un citas vissīkākās nianses, kas ļauj noteikt patieso veselības stāvokli no matu galiņiem līdz papēžiem un turpmāk plānot vispiemērotāko ārstēšanu ar holistisku pieeju, vadoties pēc karodziņu principa – sarkanais liek rīkoties nekavējoties, jo pastāv reāli draudi veselībai, oranžais paredz risināt problēmas pēc iespējas ātrāk, jo pastāv mēreni draudi veselībai, dzeltenais liecina par veselības stāvokļa aspektiem, kuriem vēlams pievērst uzmanību, bet zaļais – par stāvokli, kas ir apmierinošs, bet ir ieteicami uzturošie, uzlabojošie un profilaktiskie pasākumi. Te jāuzsver multidisciplinārā ārstu komanda un plašās diagnostikas iespējas “Veselības centrs 4” grupas ietvarā – tas ļauj veselības pārbaudes organizēt, taupot un optimizējot klienta laika un naudas resursus. Programmas norises laiks un izmaksas ir ļoti individuālas un atkarīgas no nepieciešamajiem izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām.

Anti-Aging programma

Iespējams, mamma nekad nebūs dzirdējusi par BTL EMSella krēslu –  ērtu, efektīvu procedūru, kuras laikā dažādas mazā iegurņa problēmas iespējams atrisināt bez piepūles un diskomforta, burtiski sēžot. EMSella procedūras pamatā ir iekārtas radītie elektromagnētiskie impulsi, kas mazā iegurņa muskuļiem liek sarauties bez fiziskas piepūles. Viena procedūra ir līdzvērtīga ~10000 precīziem Kēgela vingrinājumiem. BTL EMSella procedūra būs piemērota, ja ir piemeklējusi urīna nesaturēšana (piemēram, šķaudot, smejoties, vingrojot u.tml.), ir konstatēts dzimumorgānu noslīdējums – prolapss, premenopauzes vai menopauzes laikā tiek novērotas izmaiņas, kas ietekmē intīmo labsajūtu un komfortu, radušies mazā iegurņa cirkulācijas un asinsrites traucējumi, maksts iekaisumi, maksts sausums, konstatētas hemoroidālas problēmas, tiek novērota libido samazināšanās, kā arī profilaktiskai iegurņa pamatnes nostiprināšanai. 

BTL EMsella – ginekoloģisku, uroloģisku, proktolģisku problēmu risinājums
 • Kursa ilgums atkarīgs no risināmās problēmas, bet vidēji tās ir 6 – 10 procedūras. Viena procedūra ilgst 30 minūtes.
 • Pozitīvās izmaiņas novērojamas jau pēc 4. procedūras reizes, un iegūtais rezultāts saglabājas vidēji 6 līdz 12 mēnešus.

Ideāla silueta iegūšanai, ādas tvirtuma atjaunošanai un celulīta samazināšanai noderēs “Velashape” procedūra. “Velashape” apvieno vakuuma iedarbību, infrasarkano starojumu un radiofrekvences enerģiju, kā arī mehānisko masāžu. Šāda kombinācija ļauj vienlaikus likvidēt virspusējo tauku rezerves un nostiprināt ādu. Procedūra ilgst aptuveni 40 minūtes un tās laikā jūtams patīkams siltums un masāžas sajūta. Efekts būs jūtams jau pēc pirmās procedūras, bet pilnvērtīgu rezultātu sniegs pilns procedūru kurss.

Procedūra ar Vela Shape III ELOS tehnoloģiju

 

Tētim –  Anti-aging veselības uzraudzības programma un kalorimetrija ar “Cosmed” sistēmu

Visticamāk, ka tavs tētis ir nepagurstoši rūpējies par ģimeni un tās labklājību, atliekot rūpes par sevi un savu veselību uz nezināmu laiku, vai arī pieder pie vīriešiem, kuriem nepieciešams maigs grūdiens, lai kaut reizi aizdotos pie ārsta, lai gan apzinās – nu vajadzētu taču.

Arī tētim ļoti noderīga būs Anti-aging veselības pārbaudes un uzraudzības  koncepta programma. Vīrieši šādu iespēju novērtē īpaši, jo tad viņiem pašiem nav jāplāno vizītes, jādomā, kur un kā pieteikties uz konkrētu izmeklējumu – atliek tikai atnākt uz pirmo konsultāciju pie programmas vadošā ārsta, un klientu menedžeris izdarīs visu tālāko – klientam vēlamā laikā secīgi organizēs diagnostiskos izmeklējumus, vizītes pie speciālistiem, veselības pārbaudes, vakcināciju, koordinēs un atgādinās par gaidāmajām konsultācijām. Sekos līdzi individuālā plāna un profilaktisko pasākumu grafikam un nodrošinās komunikāciju starp speciālistiem un klientu. Esot mūsu programmas klientam, vairs nebūs jāuztraucas par situācijām, kad ir apgrūtināta pierakstīšanās pie speciālistiem, izmeklējumiem, saskarties ar ilgām gaidīšanas rindām. Klientu menedžeri palīdzēs saplānot nepieciešamās vizītes, nodrošinās sagaidīšanu un parūpēsies par tavu tēti visās “Veselības centrs 4” filiālēs un grupas uzņēmumos.

Pēc svētkiem allaž seko labo apņemšanos laiks. Lai tēta doma par veselīgu dzīvesveidu neizplēnētu, saskaroties ar pilnīgi nepiemērotiem vispārīgiem ieteikumiem, sagādā viņam iespēju noteikt tieši viņa ķermeņa uztura vajadzības. Vielmaiņas diagnostika ar kalorimetru “Cosmed Q-NRG” tiek veikta 15 minūšu laikā. Izmeklējuma laikā tiek vērtēts organisma enerģijas patēriņš - vielmaiņas ātrums, galveno enerģijas avotu (ogļhidrāti vai tauki) patēriņa attiecības. Analizējot iegūtos datus un ņemot vērā katra klienta dzīves ritmu, vēlmes, veselības stāvokli un iecienīto pārtiku, uztura speciālists izveido uztura plānu, kuru ir viegli integrēt ikdienā bez nomācošiem ierobežojumiem.

Kalorimetrija ar "Cosmed Q-NRG"

 

Omītei un opītim – “Veselības centrs 4” dāvanu karte un intravenozie vitamīnu kokteiļi

Oma un opis zina vislabāk, tāpēc izvēles iespēja un veselība būs vistrāpīgākās dāvanas. ''Veselības centrs 4'' dāvanu karte sniedz visplašākās iespējas – pārbaudīt veselību, konsultēties ar speciālistiem, veikt dažādas procedūras, izbaudīt relaksējošas masāžas un citas labsajūtas programmas. Atsaucīgie “Veselības centrs 4” darbinieki parūpēsies, lai centra apmeklējums noritētu raiti un maksimāli ērti.

"Veselības centrs 4" dāvanu karte

Turklāt - laikā no 11. decembra līdz 15. janvārim iegādājoties “Veselības centrs 4” dāvanu karti virs 100 EUR, saņem vērtīgu dāvanu arī tu - “Mesoestetic hydratonic mist” toniku, kuram piemīt ādu atjaunojošas īpašības. Dāvanu karti iespējams iegādāties internetveikalā www.dynasty.lv vai kādā no “Veselības centrs 4” filiālēm. Dāvanu karte ir derīga visās “Veselības centrs 4” filiālēs.

Lai omīte un opītis saglabātu enerģiju, dzīvessparu, saņemot nepieciešamo vitamīnu devu, iesakām dāvanai izvēlēties intravenozos (IV) vitamīnu kokteiļus. IV vitamīnu kokteilis ļauj ievadīt nepieciešamos vitamīnus, aminoskābes, elektrolītus un citas organismam noderīgas vielas tieši asinsritē. IV vitamīnu kokteiļi ir efektīvs detoksikācijas līdzeklis, kas palīdz atgūt spēkus rehabilitācijas periodā pēc gripas, vīrusu slimībām, operācijām, kā arī ir piemērots profilaksei. IV vitamīnu kokteiļi palīdz atgūt enerģiju, uzlabot miega kvalitāti, veicināt atkopšanos pēc paaugstinātas fiziskās slodzes (piemēram, sporta sacensības), mazina stresu, kā arī palēnina novecošanās procesu. Līdzekļa spēcinošā un uzmundrinošā iedarbība ir jūtama pēc otrās procedūras.

Intravenozie vitamību kokteiļi

 

IV vitamīnu kokteilī var ietilpt C vitamīns – spēcīgs antioksidants, uzlabo imunitāti un piedalās organisma atjaunošanās procesos, B grupas vitamīni – pretnovecošanās ietekme, labvēlīgi ietekmē sirds un asinsvadu veselību, endokrīnās un nervu sistēmas darbību. Aktīvi piedalās šūnu vielmaiņas procesos, dzelzs, glutations - spēcīgs antioksidants, kas veicina organisma spēju cīnīties ar brīvajiem radikāļiem, stiprina imunitāti, veicina atlabšanu pēc traumām, kā arī citi vitamīni un minerālvielas. 

 • Priekšnoteikums procedūras veikšanai ir obligāta konsultācija ar ārstu un nepieciešamo analīžu nodošana. Ārsts, izvērtējot analīžu rādītājus un pacienta vispārējo veselības stāvokli, nosaka optimālo elementu kombināciju un daudzumu.
 • Procedūra var ilgt no 30 minūtēm līdz 2 stundām.

Sievai – EMFACE procedūra sejas liftingam un gludai ādai un EMTone procedūra – celulīta un tā cēloņu likvidēšanai

Ticam, ka iegūsi kaudzi bonusu veselam gadam uz priekšu, ja sievai uzdāvināsi EMFACE procdūru, kas ir īsta revolūcija estētikā - pasaulē visvairāk apspriestā sejas procedūra, vienīgais neinvazīvais sejas liftings Latvijā ar premium klases iekārtu.

EMFACE procdūra nodrošina neinvazīvu, noturīgu liftinga efektu, atjaunot sejas tonusu un ādas gludumu, manāmi samazina grumbas. EMFACE procedūru veic, lai stiprinātu sejas muskuļus un veicinātu ādas atjaunošanās procesus. Šī procedūra garantē ievērojamu rezultātu bez injekcijām, plastikas operācijām un citiem radikāliem līdzekļiem. EMFACE procedūra ir maksimāli ērta un droša. Procedūras sākumā uz mērķa zonām tiek piestiprināti aplikatori, kas raida RF un HIFES™ impulsus. Procedūras laikā jūtama sejas muskuļu saraušanās un siltums, kas nerada diskomfortu. Procedūra ar EMFACE neietekmē ikdienas gaitas, pēc tās neveidojas apsārtums vai tūska.  Iedarbības zonas ir visa seja, piere, uzacu zona, vaigi, žokļa līnija.
 

EmFace - procedūra sejas liftingam un gludai ādai

 

 • Procedūra ilgst vidēji 20 minūtes. Precīzu procedūru kursa ilgumu nosaka speciālists.
 • Vidējais procedūru skaits kursa laikā ir četras procedūras.
 • Procedūras labvēlīgā iedarbība redzama jau procedūru kursa laikā, bet pilnvērtīgs efekts novērojams vidēji 6 nedēļu laikā pēc pēdējās procedūras.
 • Procedūras rezultāts saglabājas vismaz gadu. Lai saglabātu pastāvīgu efektu, uzturošo procedūru ieteicams veikt 1-2 reizes gadā.

Ne mazāk iepriecināta sieva būs arī par EMTone procedūru, kas vienlaicīgi novērš celulīta radītos vizuālos defektus un tā rašanās cēloņus. “BTL Medical Technologies” inovatīvā tehnoloģija apvieno termālo (radiofrekvences) un mehānisko (akustisko) enerģiju, kas vienlaicīgi ļauj gan uzlabot ādas izskatu, gan panākt ilgnoturīgu efektu bez celulīta atgriešanās.

EMTone emitētā akustiskā enerģija ļauj radiofrekvencei (RF) iedarboties dziļi audos (līdz pat 4 cm). Tādējādi tiek uzlabota kolagēna un elastīna sintēze – tonusu zaudējusī āda dabīgi savelkas, veicināta asinsrite – audiem tiek piegādātas nepieciešamās barības vielas un skābeklis, uzlabojot ādas stāvokli, aktivizēta limfātiskā sistēma – tiek veicināta liekā šķidruma, audu vielmaiņas galaproduktu un tauku šūnu satura izvadīšana no organisma. Šo procesu rezultātā samazinās tauku depozīts, uzlabojas kolagēna šķiedru kvalitāte, atjaunojas ādas elastība, palielinās asins plūsma un atkritumvielu izvadīšana no starpšūnu telpas. Procedūra izjūtu ziņā līdzinās karsto akmeņu masāžai, ir jūtams siltums un intensīvas vibrācijas, kas nesagādā diskomfortu.

EMTone – celulīta un tā cēloņu likvidēšanai

 

 • EMTone procedūru kursa intensitāte un ilgums ir atkarīgs no konstatētās celulīta pakāpes. Lai samazinātu celulītu par vienu līdz divām pakāpēm, nepieciešamas vidēji četras procedūras 1-2 reizes nedēļā.
 • Procedūras iedarbība ir pakāpeniska un ilgnoturīga. Vizuālie uzlabojumi redzami jau pēc pirmajām procedūrām, bet pilnvērtīgs efekts novērtējams pēc trim mēnešiem. EMTone procedūru rezultāti var turpināt uzlaboties līdz pat sešiem mēnešiem pēc procedūru kursa beigām.

Vīram – EMSculptNEO izteiksmīgam muskuļu reljefam

Viņš grib sešpaku, tu vēlies, lai viņam būtu sešpaka. Ikdienas treniņi ir efektīvi, bet lēni, un te sākas tehnoloģiju uzvaras gājiens rezultātu sasniegšanai īsā laikā. “EMSculptNEO” miostimulācijas iekārta ļauj iegūt izteiksmīgu vēderpresi divās nedēļās (jau trenētam augumam) vai ievērojami samazināt tauku procentu un palielināt muskuļu masu vīrietim, kurš spora zāli apmeklē mazliet retāk.

Baltijā vienīgā un unikālā “EMSculp NEO” ķermeņa skulpturēšanas un pasīvās lipolīzes iekārta nodrošina iespaidīgāku muskuļu masas palielināšanu un tauku depozīta samazināšanu bez sporta zāles, pārslodzes un blakus parādībām. Estētiskās medicīnas tehnoloģiju ražošanas līdera BTL “EMSculpt NEO” tehnoloģija ir neatkārtojama - tā pārspēj pati savu priekšgājēju “EMSculpt”, nemaz nerunājot par citiem skaistumkopšanas tirgū esošajiem analogiem. Izmantojot augstas intensitātes elektromagnētisko tehnoloģiju, vienas sesijas laikā muskuļi saraujas ~20000 reizes, šādu efektu nav iespējams panākt pat intensīvāko treniņu laikā. Muskuļu masa konkrētajā zonā palielinās vidēji par 25 procentiem, savukārt tauku slānis samazinās vidēji par 30 procentiem. “EMSculptNEO” procedūru kurss ir lielisks finiša solis ideāli skulpturēta auguma iegūšanai un stimuls uzturēt sasniegtos rezultātus.

EMSculpt NEO

 

 • “EMSculptNEO” pielieto dziļajai sānu un vēdera muskulatūrai, sēžas muskulatūrai, roku bicepsa un tricepsa muskuļiem, apakšstilbu muskuļiem.
 • Maksimālu rezultātu sasniegšanai tiek ieteikts četru procedūru kurss. Procedūras ilgums 20- 30 minūtes (atkarībā no izvēlētās zonas).

Meitai – “DermaClear” procedūra attīrītai un veselīgai sejas ādai

Sejas āda pusaudža gados, ja to klāj pūtītes un melni punktiņi, var būt liels pašapziņas grāvējs. Dāvā meitai “DermaClear” procedūru starojošai sejas ādai, lai jaunā dāma justos skaista un par sevi pārliecināta. Procedūras laikā iespējams atbrīvoties no aizsērējušām porām bez to manuālas izspiešanas un atjaunot ādas līdzsvaru. Atšķirībā no klasiskās dermabrāzijas hidrodermabrāzijas procedūra ir saudzējošāka un efektīvāka – āda tiek attīrīta, atjaunota un aizsargāta, izmantojot dziļi kopjošus un mitrinošus līdzekļus. “DermaClear” procedūra ir piemērota visiem ādas tipiem, arī jauniešu ādai. Katrā procedūras posmā izmantotā jauda un preparāti tiek pielāgoti attiecīgās ādas tipam.
 

DermaClear procedūra starojošai, atjaunotai un aizsargātai sejas ādai

 

Dēlam - ReOxy elpošanas terapija

Lai kādā vecumā būtu dēls, vecāki allaž raizējas – vai viņš pietiekami rūpējas par savu veselību, vai  nav par daudz pārpūlējies un pārstrādājies. Dēls novērtēs jūsu rūpes par viņa veselību un labsajūtu – arī, ja ir sporta entuziasts, kurš nebaidās sevi izaicināt paaugstinātas slodzes apstākļos.

Vērtīgā ReOxy terapija ar jaunākās paaudzes elpošanas terapijas iekārtu (“Ai Mediq”, Luksemburga) ļauj bez medikamentu palīdzības uzlabot skābekļa apriti organismā, stiprinot un atjaunojot fizisko izturību un kognitīvās spējas. ReOxy procedūru laikā pacients elpo individuāli dozētu gāzu maisījumu ar samazinātu skābekļa daudzumu (simulējot hipoksijas apstākļus). ReOxy terapijas galvenais mērķis ir atjaunot normālu skābekļa apgādi organismā. Šis ir ļoti būtisks faktors gan elpošanas, sirds un asinsvadu sistēmas veselības uzlabošanai, gan sporta medicīnā, gan kognitīvo spēju un vispārējā veselības stāvokļa uzlabošanā.
 

ReOxy elpošanas terapija

ReOxy terapija palīdz atgūt spēkus un izturību, uzlabot elpošanas sistēmas funkciju pulmonoloģisku problēmu gadījumā, sagatavot profesionālus sportistus un sporta entuziastus augstas slodzes vai retināta gaisa apstākļiem, kā arī nodrošināt pilnvērtīgu atlabšanas procesu pēc fiziskās pārslodzes un sporta traumām, uzlabot vispārējo fizisko un emocionālo stāvokli, normalizēt svaru, uzlabot vielmaiņu.

ReOxy procedūru var salīdzināt ar kāpšanu kalnos – kalnu smailēs gaiss ir retināts, savukārt nogāzēs skābekļa koncentrācija ir augstākā. Procedūras laikā pacients vairākas reizes “kāpj” un “nolaižas” no kalniem, šādā veidā trenējot un norūdot savu organismu.

 • Procedūras ilgums ir 40 minūtes. Kursa ilgums 10-15 procedūras. Efekts saglabājas 6-12 mēnešus.

Māsai – “Pollogen Geneo” platforma starojošai un gludai sejas ādai

Visu, uzreiz un ar stilu! Šo moto var īstenot kā futūristisku stundu ilgu sejas un dekoltē zonas kopšanas procedūru ar “Pollogen Geneo”. Procedūru kurss uzlabo ādas tonusu un toni, atjauno problemātiskas ādas līdzsvaru un stimulē dabīgos ādas atjaunošanās procesus. Starojošas ādas efekts novērojams jau tūlīt pēc procedūras un ādas stāvoklis turpina uzlaboties pēc tās.

Pollogen Geneo platforma starojošai un gludai sejas ādai


Skaitumkopšanas platforma apvieno tripolāro radiofrekvenci, kas aktivizē ādas vielmaiņu un stimulē jauna kolagēna sintēzi, “OxyGeneo” tehnoloģiju, kas dziļi bagātina ādu ar skābekli, un ultraskaņu, kura veicina pilnvērtīgu aktīvo vielu iesūkšanos ādā.

 

Brālim – Šarko duša tonusam

Ja arī neko tādu viņš dāvanā nebūs gaidījis, būs priecīgs, ka vienreiz saņēmis mazliet citādu dāvanu- enerģijas lādiņu un tonusu visam organismam. Šarko duša ir īpaši piemērota tiem kungiem, kuri ūdens procedūras uzskata par pārāk maigām un neiedarbīgām, kā arī tiem, kuri vēlas izjust dabas spēku aizņemtajā ikdienā.

Šarko duša


Procedūras laikā spēcīgā ūdens strūkla tonizē ādu un saistaudus, uzlabo limfas atteci, stimulē vielmaiņu. Turklāt procedūra stiprina sirds un asinsvadu sistēmu, kas ir īpaši svarīgs faktors vīriešu veselības risku novēršanā. Šarko duša ļauj atbrīvoties no muskuļu un nervu spriedzes, vienlaicīgi tiek panākts gan uzmundrinošs, gan relaksējošs efekts. Procedūra piemērota gan ofisa darbiniekiem, gan fiziska darba veicējiem. Tā ir laba iespēja pēc saspringtas darba dienas izbaudīt spēcīgās ūdens strūklas un izmest no galvas visu lieko – uzlabot gan fizisko, gan emocionālo pašsajūtu. Ūdens strūklas izmasē faktiski visu ķermeni, izņemot seju un pašas intīmākās zonas.

 • Procedūras ilgums ir 20-30 minūtes.

Draudzenei – endosfēras procedūra ādas tonusam un silueta korekcijai

Īpaši, ja tā ir tava labākā draudzene, viņa ne tikai neapvainosies, ka, dāvinot šādu procedūru, norādi uz viņas ķermeņa izskata nepilnībām, bet būs priecīga un pateicīga par iespēju izmēģināt šo iedarbīgo procedūru, kas ļauj efektīvi risināt vairākas estētikas problēmas dažādās ķermeņa zonās.
 

Endosfēras procedūra –pret celulītu, ādas tonusam un silueta korekcijai


Endosfēras procedūra noderēs cīņā ar celulītu un spītīgajiem tauku spilventiņiem, kā arī ādas tvirtuma atjaunošanai un smaguma sajūtas kājās mazināšanai.  Endosfēras procedūras veicina limfas atteci, samazina celulītu un “apelsīna miziņas” efektu, uzlabo silueta kontūras, tonizē muskuļus, uzlabo venozo asinscirkulāciju.

 • Kursa ilgums ir 6-12 procedūras divas reizes nedēļā.

 

Izmanto iespēju! Dāvini svētkos “Veselības centrs 4” vai "Anti-Aging Institute" dāvanu karti

"Veselības centrs 4"
"Anti-Aging Institute"

Veselība ir vissvarīgākā vērtība! Katram no mums ir iespēja šo dārgumu nosargāt. Iepriecini savus mīļos svētkos, uzdāvinot “Veselības centrs 4” vai "Anti-Aging Institute" dāvanu karti. Dāvanu karte sniedz visplašākās iespējas – pārbaudīt veselību, konsultēties ar speciālistiem, veikt dažādas ķermeņa un skaistuma procedūras, izbaudīt relaksējošas masāžas un citas lutināšanas programmas.

Līdz 15. janvārim, iegādājoties “Veselības centrs 4” vai "Anti-Aging Institute"dāvanu karti virs 100 EUR, saņem vērtīgu dāvanu arī Tu - ‘Mesoestetic hydratonic mist” toniku, kuram piemīt ādu atjaunojošas īpašības.

Dāvanu karti iespējams iegādāties internetveikalā www.dynasty.lv  vai kādā no “Veselības centrs 4” filiālēm.

•    Dāvanu karte ir derīga visās “Veselības centrs 4” filiālēs.
•    Dāvanu skaits ir ierobežots.
•    Dāvanu karti var izmantot tikai no nākamās dienas pēc tās iegādes.
•    Dāvanu karti iespējams iegādāties arī konkrētam pakalpojumam vai procedūrai.