Karboksiterapija

karboksiterapija

 

Liela daļa estētikas procedūru mūsdienās balstās cilvēka organisma dabīgo atjaunošanās spēju veicināšanā, panākot patiesi dabisku un ilgnoturīgu efektu. Viena no šādām procedūrām ir karboksiterapija - speciālistu atzīta, plaši pielietojama procedūra ādas jaunībai, liftinga efektam, celulīta, striju un rētu samazināšanai, matu augšanas veicināšanai un sāpju mazināšanai.

Kā notiek karboksiterpijas procedūra?

Procedūras laikā ar ļoti tievu adatu zemādā tiek ievadīts oglekļa dioksīds jeb medicīniskā ogļskābā gāze, tiek stimulēti fibroblasti, šūnas kas izstrādā kolagēnu – olbaltumu, kas sniedz strukturālu un funkcionālu atbalstu ādai. Jo vairāk kolagēna, jo tvirtāka, maigāka un veselīgāka āda. 
Medicīniskais oglekļa dioksīds izraisa tūlītēju asinsvadu paplašināšanos un asins mikrocirkulācijas uzlabošanos zemādā, kas savukārt stimulē lipolīzi, novērš limfostāzi un veicina toksīnu izvadi no organisma.  Ogļskābā gāze pastiprina šūnu vielmaiņas procesus, uzlabojot apasiņošanas procesu un atjauno ādas dabīgo mitrumu un elastību, bet locītavās mazinās sāpes.

Ievadītā ogļskābā gāze ar izelpu no organisma tiek izvadīta 30 min. laikā.

Kādos gadījumos pielieto karboksiterapiju?

Skaistumam un jaunībai

Ar karboksiterapijas palīdzību tiek stimulēti dabīgie ādas atjaunošanās procesi - kolagēna sintēze, jaunu asinsvadu veidošanās. Āda pastiprināti tiek apgādāta ar tai nepieciešamajām barības vielām un skābekli. Pateicoties jauna kolagēna sintēzei, tiek panākts neķirurģisks liftinga efekts.

Cīņai ar celulītu un ļenganu ādu

Karboksiterapija veicina tauku sašķelšanās procesu (lipolīzi) un uzlabo limfas atteci, kas palīdz atbrīvoties no lokāliem tauku uzkrājumiem, celulīta un tūskas. Āda kļūst tvirtāka, samazinās “apelsīna mizas” efekts. Procedūra palīdz savilkt atslābušo ādu dažādās ķermeņa zonās, piemēram, zem zoda, samazinot dubultzodu.

Sāpju mazināšanai

Karboksiterapija ir vienkārša, efektīva un droša metode, kas palīdz mazināt hroniskas sāpes un novērst iekaisumu bez medikamentiem. Procedūra palīdz novērst gan locītavu sāpes, gan hroniskas muguras sāpes, gan iekaisumus, sniedzot iespēju atjaunot iespējamās kustības. Karboksiterapiju veic akupunktūras punktos: ja sāpes ir locītavās – locītavu apvidū, ja mugurā – paralēli mugurkaulam.
Iekaisuma un sāpju mazināšanai nepieciešamas 6 līdz 10 procedūras. 

Kursa ilgums: 

Karboksiterpiju ieteicams veikt kursa veidā. Precīzu procedūru skaitu nosaka speciālists katram klientam individuāli atkarībā no risināmās problēmas. Kursa laikā vidēji jāveic 3-5 procedūras. Procedūras ilgums ir  no 10 līdz 30  min.  (atkarībā no apjoma).

Pirmo efektu var redzēt jau vakarā pēc pirmās procedūras. Tā kā šūnas atjaunošanās laiks ir 28 dienas, reālais efekts būs redzams 1 mēnesi pēc pēdējās procedūras.  Lai saglabātu noturīgāku efektu, 1-2 procedūras jāatkārto pēc 2 mēnešiem, bet pēc tam - reizi gadā.