Pieprasītākie medicīnas tūrisma pakalpojumi ''Veselības centrs 4'' filiālē "Anti-Aging Institute"


"Veselības centrs 4" nodrošina kvalitatīvus, augsta līmeņa medicīnas pakalpojumus ne tikai Latvijas iedzīvotājiem, bet arī pacientiem no ārvalstīm. Pateicoties "Veselības centrs 4" filiāļu un grupas uzņēmumu ciešai sadarbībai, visi konsultāciju, diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumi ir veicami efektīvi un maksimāli īsā laikā.

 

Visbiežāk "Anti-Aging Institute" ārvalstu pacientus interesē:
 

Anti-Aging medicīna, estētiskā medicīna un plastikas ķirurģija
 

Anti-agnig medicīna


Mūsdienu medicīnas sniegtās iespējas ļauj iegūt slow age efektu, būt skaistam un apmierinātam ar dzīvi jebkurā vecumā. Strauji augošais pieprasījums pēc šiem pakalpojumiem veicināja jauna koncepta klīnikas ''Anti-Aging Institute'' izveidi, kas durvis vēra 2019. gadā. "Veselības centrs 4" filiālē "Dermatoloģijas klīnika" strādā spēcīga plastikas ķirurģijas komanda, un plastiskās ķirurģijas operācijas tiek veiktas atbilstoši pasaules augstākajiem drošības un kvalitātes standartiem. Pateicoties nozares attīstībai un speciālistu prasmēm, plastiskās operācijas ir maksimāli saudzīgas, salīdzinoši ātras un ar īsāku rehabilitācijas laiku.
 

Diagnostika, preventīvā medicīna, veselības pārbaudes programmas
 

Diagnostika


"Veselības centrs 4" nodrošina pilna spektra diagnostikas iespējas - izmeklējumus ar visjaunākās paaudzes premium klases magnētiskās rezonanses, ultrasonogrāfijas, datortomogrāfijas un citām diagnostikas iekārtām, kā arī veikt kvalitatīvus ģenētiskos testus un saņemt profesionālu preventīvās medicīnas speciālistu ieteikumus. Pacientu ērtībai ''Veselības centrs 4'' speciālisti izstrādājuši veselības pārbaudes programmas,  kas tiek piemērotas katram pacientam individuāli. Katrā no programmām ir ietverti rekomendēto ārstu apmeklējumi, izmeklējumi un analīzes. Dažu dienu laikā ir iespējams saņemt vispārēju veselības stāvokļa novērtējumu, kā arī rekomendācijas nepieciešamajai ārstēšanai. Pieredzējuši speciālisti ieteiks diētu un rekomendējamo fizisko noslodzi.
 

Dermatoloģija
 

Dermatoloģija


"Veselības centrs 4" klīnikās pieejama ādas veselības problēmu risināšana, izmantojot mūsdienīgas diagnostikas un lāzerterapijas iekārtas. "Veselības centrs 4" filiāle "Dermatoloģijas klīnika" ir lielākā un modernākā specializētā dermatoloģijas klīnika Latvijā.
 

Fleboloģija jeb vēnu ārstēšana, vēnu operācijas
 

Fleboloģija


Vēnu ārstēšana, vēnu operācijas, pielietojot visas šobrīd pasaulē atzītākās metodes un to kombinācijas. ''Veselības centrs 4'' klīnikās atkarībā no katra konkrētā gadījuma pacientiem ir pieejamas šādas ārstniecības metodes un to kombinācijas: lāzerķirurģija, izmantojot jaunākās paaudzes lāzerus, radiofrekvences ķirurģija, mikroviļņu ablācija, putu skleroterapija, slimās vēnas slēgšana, izmantojot bioloģisku līmi. Īpaši ērts un mūsdienīgs risinājums ir bioloģiskās līmes (no ''VenaSeal'') metode, kas ļauj slēgt bojāto asinsvadu un nekavējoties turpināt ikdienas aktivitātes bez kompresijas zeķu valkāšanas – šis faktors ir īpaši svarīgs dažādu profesiju pārstāvjiem, kā arī cilvēkiem, kuriem stingro vēnu zeķu uzvilkšana sagādātu grūtības (seniori, ierobežota kustību amplitūda, traumas). Lāzereoprāciju jomā jāpiemin unikālā, īpaši saudzīgā TOTAL EVLA metode, kas, izmantojot trešās paaudzes iekārtu ar 1940 nanometru diodes lāzeru, vienas operācijas laikā ļauj slēgt gan stumbra vēnas, gan to sānu zarus (šo metodi radījis "Baltijas Vēnu klīnika" vadošais asinsvadu ķirurgs, flebologs. dr. Ints Ūdris). Visas šīs metodes ir saudzējošas, to veikšanai nepieciešama lokālā anestēzija. Izvēloties vēnu slēgšanas operāciju ar bioloģisko līmi, nav nepieciešamības veikt anestēziju un valkāt vēnu kompresijas zeķes. Pēc manipulācijas veikšanas pacients uzreiz var doties mājās un jau nākamajā dienā atgriezties pie ikdienas ritma.
 

Proktoloģija
 

Proktoloģija


''Veselības centrs 4'' klīnikās pieejama inovatīva hemoroīdu un citu proktoloģisko veselības problēmu risināšana. Proktoloģijas dienesta tehniskais nodrošinājums ir ļoti augstā līmenī, kas paver plašas iespējas palīdzēt pacientam vislabākajā veidā, pielietojot visas šobrīd pasaulē atzītās hemoroidālo mezglu ārstēšanas metodes (LONGO, STARR, HET, HAL- RAL, Liga Sure, THDc.) – tās ir ekskluzīvas un efektīvas ārstēšanas metodes. Tiek pielietota arī inovatītīvākā metode ar HET™ (Hemorrhoid Energy Therapy) bipolāro liģēšanas sistēmu. Jaunākā hemoroīdu ārstēšanas metode ir radiofrekvences (EVRF) procedūra ar nosaukumu RAFAELO®. Ar to var likvidēt jebkuras stadijas hemoroīdus. Pacientam vairs nav nepieciešama vispārējā narkoze, procedūra tiek veikta lokālajā anestēzijā procedūru telpā.
 

EMFACE sejas liftingam
 

EMFace


"EMFACE" ir procedūra sejas liftingam un krunciņu samazināšanai bez injekcijām, operācijas un diskomforta. ''EMFACE'' tiek veikta ar ražotāja BTL iekārtu, kurā vienīgajā ir apvienota  sinhronizētā radiofrekvences (RF) un HIFESTM* enerģija, kas sniedz dubultu iedarbību – ādas atjaunošanos un sejas muskuļu stimulāciju. Procedūras efektivitāte ir pierādīta pētījumos. Novecošanās process skar katru seju veidojošo slāni – it īpaši ādu un muskuļus zem tās. Tāpēc efektīvākā sejas jaunības saglabāšanas pieeja ir kompleksa procedūras iedarbība uz šiem slāņiem. EMFACE tehnoloģija nodrošina šo dubulto iedarbību, iedarbojoties uz katru sejas slāni ar atbilstošu enerģiju.

 

2023. gadā "Veselības centrs 4" klīniku tīklu, tostarp arī "Anti-Aging Institute", ir apmeklējuši gandrīz 4500 ārvalstu pacientu.

 

Top 10 valstis, kuru pacienti ir izvēlējušies "Veselības centrs 4" pakalpojumus:
 

Medicīnas tūrisms

 

 

Ārzemju latvieši

 

 

Ārvalstīs dzīvojošie Latvijas valsts piederīgie

Anglija

Lielbritānija

Norvēģija

ASV

Indija

Zviedrija

Polija

Vācija

Igaunija

Lietuva

ASV

Īrija

Dānija

Dānija

Gruzija

Polija

Īrija

Somija