JAUNUMS! BTL EMsella – ginekoloģisku, uroloģisku, proktolģisku problēmu risinājums

EMSella

 

Vai zinājāt, ka mazais iegurnis burtiski balsta Jūsu veselību un labsajūtu? 

Mazā iegurņa reģionā esošie orgāni (reproduktīvie orgāni, urīnpūslis, taisnā zarna, prostata) ir iestiprināti fascijās un saitēs, papildus tos balsta arī iegurņa pamatnes muskuļi. Kad muskuļi un saites pilnvērtīgi nespēj pildīt balsta funkcijas, rodas mazā iegurņa orgānu noslīdējums, kas, savukārt, var izraisīt  ginekoloģiska, uroloģiska un proktoloģiska rakstura problēmas. Sekas šādam stāvoklim var būt ļoti nopietnas un, laicīgi neārstētos gadījumos, risināmas vienīgi ar operācijas palīdzību.

Risinājums ir šo muskuļu miostimulācija ar BTL EMSella krēslu – ērtu, efektīvu procedūru, kuras laikā dažādas mazā iegurņa problēmas iespējams atrisināt bez piepūles un diskomforta, burtiski sēžot.

BTL EMSella procedūras var būt piemērotas, ja:

  • ciešat no urīna nesaturēšanas (piemēram, šķaudot, smejoties, vingrojot u.tml.) un biežas urinācijas;
  • konstatētā erektīlā disfunkcija (t.s. impotence);
  • konstatēts dzimumorgānu noslīdējums – prolapss;
  • premenopauzes vai menopauzes laikā novērojat izmaiņas, kas ietekmē jūsu intīmo labsajūtu un komfortu;
  • radušies mazā iegurņa cirkulācijas un asinsrites traucējumi, maksts iekaisumi, sausums;
  • konstatētas hemoroidālas problēmas;
  • novērojat intīmās baudas samazināšanos;
  • vēlaties profilaktiski nostiprināt iegurņa pamatni.

EMSella krēsla procedūras ir īpaši vērtīgas pēc dzemdībām, lai atjaunotu mazā iegurņa muskulatūras tonusu, izvairītos no prolapsa un urīna nesaturēšanas, atjaunotu intīmo baudu un pārliecību. Mazā iegurņa muskuļu miostimulācija ieteicama arī profilaktiskos nolūkos, lai izvairītos no augstāk minētajām problēmām nākotnē. Ne mazāk vērtīgas ir EMSella procedūras vīriešiem, lai atjaunotu erektīlo funkciju.

EMSella

Kā darbojas EMSella krēsls?

EMSella procedūras pamatā ir iekārta radītie elektromagnētiskie impulsi, kas mazā iegurņa muskuļiem liek sarauties bez fiziskas piepūles. Viena procedūra ir līdzvērtīga ~10000 precīziem Kēgela vingrinājumiem. 

CENA: 70 EUR 

EMSella