Ieguldījums veselībā - investīcija, kas vienmēr atmaksājas

Ieguldījums veselībā - investīcija, kas vienmēr atmaksājas


Nepilna gadsimta laikā ir mainījusies izpratne par novecošanu – sabiedrībā pakāpeniski pieaug vēlme nevis skaitīt pagājušos un atlikušos gadus, bet gan pilnvērtīgi izbaudīt dzīvi.


Lai arī novecošanos visbiežāk asociējam ar laika radītām vizuālām izmaiņām, tā ir tikai procesa redzamā daļa.  Mūsu organisms ir vairāku funkcionējošu sistēmu kopums, kas strādā kā vienots veselums. Pilnvērtīga visu sistēmu darbība nodrošina veselību un labu pašsajūtu, kā arī ilgu un aktīvu mūžu. Anti-Aging koncepts nozīmē paradigmu maiņu – no cīņas ar slimību uz rūpēm par veselību. Tieši tādēļ veselības aprūpes nākotne balstās uz personalizētu, preventīvo medicīnu.


Mēs, “Anti-Aging Institue”, aicinām investēt veselībā, jo šodienas rūpes par veselību būs vērtīgākais ieguldījums nākotnē.


“Anti-Aging Institute” koncepta programmu iespējams uzsākt ar relatīvi nelielu budžetu un sastādīt Jūsu iespējām atbilstošu plānu.


Anti-Aging programmas norise
 

1. Pieteikšanās. Klients piesakās uz konsultāciju pie internista vai preventīvās medicīnas speciālista.

2. Konsultācijas. Konsultācijas laikā speciālists izskaidro veselības profilakses un Anti-Aging koncepta būtību. Tiek pārrunāts klienta dzīves ritms, ēšanas paradumi, fizisko aktivitāšu specifika, slimību vēsture, ģimenes anamnēze un citi aspekti. Atnākot uz konsultāciju, Jūs sagaida Jūsu personīgais klientu menedžeris- sabiedrības veselības speciālists. Klientu konsultants seko līdzi Jūsu individuālā plāna un profilaktisko pasākumu grafikam - koordinē un atgādina par gaidāmajām konsultācijām un procedūrām, kā arī nodrošina komunikāciju starp institūta speciālistiem un klientu.

3. Analīzes un diagnostika. Pēc konsultācijas ar speciālistu seko diagnostika. Visiem Anti-Aging programmas klientiem tiek veikta visaptveroša diagnostika, izvērtējot cilvēka vajadzības un iespējas.

 • Ģenētiskie testi
 • Vielmaiņas diagnostika
 • Urīna, fēču un asins analīzes
 • Ultrasonogrāfija
 • Rentgens
 • Datortomogrāfijas izmeklējums
 • Magnētiskās rezonanses izmeklējums
 • Endoskopiskie izmeklējumi
 • Zarnu mikrobioma izmeklējums
 • Dažādu speciālistu konsultācijas u.c

4. Anti-Aging plāna izveide. Pēc izmeklējumu un ģenētisko testu rezultātu apkopošanas un analīzes ārstu konsīlijā (multidisciplināra medicīnas ekspertu grupa), tiek izvērtēti klienta riski un noteikts klienta vispārējais veselības stāvoklis, izmantojot “karodziņu principu”.

 • Sarkanais karodziņš - problēmas, kuru risināšana ir prioritāra, jo tās rada nopietnus veselības draudus.
 • Orandžais karodziņš – mēreni draudi veselībai, kuru risināšanai jāpievēršas pēc iespējas ātrāk.
 • Dzeltenais karodziņš - veselības stāvokļa aspekti, kuriem vēlams pievērst uzmanību un veikt preventīvus pasākumus.
 • Zaļais karodziņš - stāvoklis, kas kopumā ir labs, ieteicami uzturošie, uzlabojošie un profilaktiskie pasākumi.

5. Ārstniecība. Pēc klienta individuālā plāna, aptverot visas organisma sistēmās pie dažādu nozaru speciālistiem.

6. Novecošanās procesu vadība. Pēc tam, kad atrisinātas primārās  veselības problēmas, klientiem tiek sniegta iespēja izstrādāt un īstenot preventīvās medicīnas plānu, koncentrējoties uz konkrētu veselības aspektu, kā arī īstenot ikdienas veselības aprūpes pakalpojumus. Sadarbības laikā klientu konsultants sekos līdzi Jūsu individuālā plāna un profilaktisko pasākumu grafikam - koordinēs un atgādinās par gaidāmajām konsultācijām un procedūrām.
 

 

Par visām iespējām Jums laipni pastāstīs klientu menedžeres Daria Morozova un Kate Katrīna Everse.
 

Klientu menedžere
DARIA MOROZOVA

+371 25460670
clientmanager@antiaging.lv

Daria Morozova
Klientu menedžere Kate Katrīna Everse

Klientu menedžere
KATE KATRĪNA EVERSE


+371 29254433
clientmanager@antiaging.lv