Kārpu kriodestrukcija (“piesaldēšana”)

kriodestrukcija

 

Kārpas ir labdabīgi ādas izaugumi, kurus izraisa vīruss. Lai arī kārpas ir nekaitīgas, tās izraisa estētisko un fizisko diskomfortu, no kura īsā laikā iespējams atbrīvoties. “Anti-Aging Institute” dermatologu rīcībā ir CryoAlfa Super Liquid iekārta (Premier Healthcare & Hygiene Ltd, Anglija) , ar kuras palīdzību labdabīgo ādas veidojumu (kārpas, papilomas) struktūra tiek iznīcināta, izmantojot šķidro slāpekli – t.s. “piesaldējot”.

Kārpu veidi:

  • parastās kārpas – biežāk sastopamas pusaudžiem un bērniem. Tās ir 2- 6 mm lieli ādas krāsas vai pelēcīgi veidojumi ar platu pamatni, uz kuriem ir diegveida izaugumi. Biežāk veidojumi novērojami uz roku pirkstiem, pēdām un nagiem. Kārpu traumatizācija rada asiņošanu.
  • bērnu un jauniešu plakanās kārpas - biežāk sastopamas bērniem, retāk pusaudžiem. Veidojumi ir 1-3mm plakani, ādas krāsā vai iesārti, ar gludu virsmu, novietoti cieši viens otram blakus. Biežāk rodas uz plaukstas vai sejas.
  • smailās kondilomas - parādās 1-3 mēnešus pēc inficēšanās dzimumdzīves laikā. Sākumā parādās sārti, mīksti 1-2mm diegveida struktūras veidojumi, kas ātri palielinās.

Aicinām nekavēties un konsultēties pie speciālista par traucējošiem un netipiskiem ādas veidojumiem. Pārbaudot dzimumzīmes un citus ādas veidojumus, jums ir iespēja izvēlēties piemērotāko to likvidēšanas veidu un samazināt ādas vēža risku.

kriodestrukcija