Uztura speciālists pārim

uztura plāns

 

Lai veselīga ēdienkarte vieno, nevis izraisa domstarpības virtuvē!

 

Vielmaiņas diagnostika un individuāla uztura plāna izstrādes komplekss pārim:
Veselīga uztura ievērošana nereti šķiet sarežģīta, ja ikdienas maltītes tiek ieturētas divatā. Kā padarīt pāru ēdienkarti veselīgu, baudāmu un piemērotu abiem, izvairoties no nošķirtības virtuvē? “Anti-Aging Institute” pieejams jauns risinājums - uztura speciālista konsultācija pāriem, vielmaiņas diagnostika un individuāla, saskanīga uztura plāna izveide.

“Anti-Aging Institute” pieejams jauns risinājums, pāriem, kuri vēlas pievērsties veselīgam uzturam, saglabājot kopīgo maltīšu harmoniju. 


Vielmaiņas diagnostika un individuāla uztura plāna izstrādes komplekss pārim:
Uztura speciālista konsultācija, vielmaiņas diagnostika ar kalorimetru “Cosmed Q-NRG” un individuāla uztura plāna sastādīšana (vizītes ilgums 1,5h). 

Veselības atslēga – individuāla pieeja

Lai izveidotu atbilstošāko, efektīvāko un baudāmāko veselīga uztura ēdienkarti, nepieciešams zinošs un atsaucīgs speciālists un precīza vielmaiņas diagnostika.

UZTURA SPECIĀLISTS:

Uzturs ietekmē ķermeņa veselības stāvokli kopumā, ne tikai ķermeņa aptaukošanās procesus, nagu, matu, sejas ādas veselību, bet arī vispārējo pašsajūtu, garastāvokli. Pozitīva ietekme ir arī uz asins analīžu rezultātu izmaiņām. 

Strādājot ar klientu, uztura speciālists:

  • veic vielmaiņas diagnostiku;
  • konsultē un analizē esošos ēšanas paradumus;
  • izvirza mērķi kopā ar klientu (svara korekcija, muskuļu masas palielināšana, tauku masas samazināšana, vispārēja veselības stāvokļa uzlabošana);
  • sastāda individuālu uztura plānu, ņemot vērā cilvēka ikdienu, darba grafiku, fiziskās aktivitātes, produktus, kas garšo un kas negaršo, alerģijas, pārtikas nepanesamības un vielmaiņas īpatnības.

Šādi noteikts uztura plāns sniedz ievērojamus un noturīgus rezultātus, jo ir pielāgots katram individuālajam gadījumam un ir viegli integrējams klienta ikdienā bez nomācošiem ierobežojumiem.

VIELMAIŅAS NOTEIKŠANA (KALORIMETRIJA):

Kalorimetrija ir ''zelta standarts”  vielmaiņas diagnostikā. “Cosmed Q-NRG” sistēma to ļauj veikt 15 minūšu laikā. Izmeklējuma laikā tiek vērtēts organisma enerģijas patēriņš - vielmaiņas ātrums, galveno enerģijas avotu (ogļhidrāti vai tauki) patēriņa attiecības. Testa rezultātā tiek iegūts nekļūdīgs priekšstats par katra klienta  vielmaiņu, ļaujot precīzi aprēķināt nepieciešamo pārtikas devu vai precizēt atbilstošu uztura terapiju.

Testa norise:

Izmeklējuma laikā klients, guļot uz kušetes, elpo skābekli caur speciālu, uz sejas uzliekamu caurspīdīgu puskupola masku. Iekārta fiksē patērētā skābekļa daudzumu un izelpoto ogļskābās gāzes daudzumu.

Izmeklējumu vēlams veikt no rīta, kā arī:

  • 12 h pirms izmeklējuma nedrīkst ēst un lietot kofeīnu saturošus dzērienus;
  • 24 h pirms izmeklējuma nedrīkst lietot alkoholiskos dzērienus;
  • 6 h pirms izmeklējuma nedrīkst smēķēt;
  • 12 h pirms izmeklējuma nedrīkst veikt kardiotreniņus;
  • 24 h pirms izmeklējuma nedrīkst veikt spēka treniņus;
  • vēlams pierakstīt, kas uzņemts uzturā pēdējo 24 h laikā.

Kopā izdevīgāk!

Kompleksa piedāvājums pārim:
Uztura speciālista konsultācija un individuāla plāna izstrāde – 130 EUR (pārim)
Vielmaiņas diagnostika ar “Cosmed Q-NRG” – 50 EUR/pers. (konsultējoties pārī)
Kopā (pārim): 230 EUR

Konsultējoties individuāli:
Uztura speciālista konsultācija un individuāla plāna izstrāde – 85 EUR 
Vielmaiņas diagnostika ar “Cosmed Q-NRG” – 66 EUR/pers.
Kopā (individuāli): 302 EUR

Piesakieties konsultācijai:
+371 25 41 81 81
+371 67 84 77 18