“Anti-Aging Institute” atklāta mākslinieka Arvila Lindes personālizstāde “Vēlmju aparāts”

Arvils Linde. Darbu izstāde "Anti-Aging Institute"


“Veselības centrs 4” filiālē - preventīvās un pretnovecošanās medicīnas klīnikā “Anti-Aging Institute” - atklāta mākslinieka, gleznotāja un modes dizainera Arvila Lindes izstāde “Vēlmju aparāts”. Tajā iekļauti arī atsevišķi mākslinieka darbi no kolekcijas “Zelta pieskāriens”.


Izstādes “Vēlmju aparāts” atklāšana notika “Anti-Aging Institute” klientu dienas ietvarā. “Anti-Aging Institute” jau piekto gadu kopā ar klientiem, sadarbības partneriem un draugiem svin klientu dienu, kurā apmeklētājiem ir iespēja saņemt informāciju par pieprasītākajām medicīnas tehnoloģijām un procedūrām, novērtēt to sniegtās iespējas, iepazīties ar nozares jaunumiem, kā arī uzzināt par jaunākajām tendencēm preventīvajā un estētiskajā medicīnā.  

Arvila Lindes izstāde


Arvils Linde: ““Vēlmju aparāts” šķetina konceptu caur stāsta galveno varoņu savstarpējām attiecībām. Stāsts sapludina robežas starp sapņiem, vēlmēm un taustāmo pasauli. Tas centrējas ap noslēpumainajām, mitoloģiski arhetipiskajām būtnēm, kas šķērso dimensijas un telpas, simbolizē eskeipismu un transformāciju, kas sevī ietver jauna sākuma meklējumus un vēlēšanās, kas jāpiepilda. Vienotība ar dabu, brieža ragu kronis, kas simbolizē atjaunošanos, un vienradža rags, kam piemīt maģiskas, dziednieciskas īpašības, ir šo varoņu spēka avots, kas piešķir spējas materializēt vēlēšanās. “Vēlmju aparāts” navigē caur pasauli, kurā, realitātēm pārklājoties, tās tiek dekonstruētas un atkal konstruētas no jauna. Izstāde uzdod jautājumus par to, kad mērķis ir sasniegts, kad vēlmes ir piepildītas, kad mākslas darbs ir pabeigts, un to, vai šādam procesam ir beigu atzīme.”
 

Arvila Lindes darbi


“Anti-Aging Institute” vadītāja Zane Rēvalde neslēpj: “Mēs esam priecīgi “Anti-Aging Institute” skaistajās telpās izstādīt mākslinieka Arvila Lindes mākslas darbus no kolekcijas “Vēlmju aparāts”. Šī unikālā kolekcija, kurā ir cilvēki un mītiskas būtnes, lieliski atbilst mūsu misijai uzlabot veselību un ilgmūžību. Tāpat kā māksla pēta mūžīgu skaistumu un pārvērtības, mūsu klīnika ir paredzēta, lai palīdzētu cilvēkiem dzīvot veselīgāku un ilgāku dzīvi.  Jāpiebilst, ka māksla arī var kalpot kā spēcīgs terapijas veids, sniedzot emocionālu un psiholoģisku labumu mūsu klientiem. Integrējot mākslu klīnikā, mēs noteikti tikai vēl uzlabojam apmeklētāju pieredzi, jo nereti dzirdēts, ka arī vide spēj savā ziņā dziedēt. Ar Arvila Lindes darbiem radām atmosfēru, kurā skaistums, veselība un ilgmūžība harmoniski sadzīvo vienuviet.”
 

Zane Rēvalde Arvila Lindes darbu izstādes atklāšanā

 

Arvila Lindes darbu izstāde

 

Aicinām ikvienu līdz šī gada 1. decembrim aplūkot mākslinieka Arvila Lindes darbu izstādi “Anti-Aging Institute” telpās Baznīcas ielā 18, Rīgā.