“Anti-Aging Institute”: lielākā vērtība ir kvalitatīvi nodzīvoti dzīves gadi

Kurš gan nevēlētos saglabāt labu veselību un nodzīvot ne tikai ilgus, bet arī kvalitatīvus gadus? Ikviens teiktu – jā, vēlos dzīvot skaistu, piepildītu, laimīgu dzīvi ilgi un ar labu veselību. Tomēr ne katrs ir gatavs parūpēties par to, lai tā arī notiktu – darīt visu iespējamo, lai paša veselība, gadiem strauji ejot uz priekšu, nepaliktu labu gēnu vai nejaušības ziņā. 

Doma – preventīvi rūpēties par veselību, apzinot un novēršot tās riskus nākotnē, mūsu sabiedrībā tikai pamazām kļūst populārāka. Iespējams, pateicoties arī “Veselības centrs 4” filiālei “Anti-Aging Institute”, kas darbojas nu jau četrus gadus un nepagurstoši vēstī par preventīvās un pretnovecošanās medicīnas lomu un nozīmīgumu, neaizmirstot arī par klientu ārējo veidolu, izskatu, siluetu jeb “antieidžingu” tā līdz šim ierastajā izpratnē. 

Anti-Aging Institute


“Anti-Aging Institute” – kopā ar jums jau četrus gadus

“Anti-Aging Institute” ir tā vadītājas Zanes Rēvaldes pirms četriem gadiem dzīvē īstenots sapnis par jaunas - trešās ēras medicīnas klīniku. Trešās ēras medicīna uztver cilvēku kā unikālu indivīdu, analizējot, cik ļoti indivīds ir līdzīgs vai atšķirīgs no vidējā aritmētiskā, kādas varētu būt individuālās atbildes reakcijas un kas ir jāpielāgo, jāpersonalizē. Trešajā ērā uzsvars tiek likts nevis uz cīņu ar sekām, bet uz prevenciju, cēloņu novēršanu. Otrās ēras medicīnā mēs pārsvarā sagaidām notikumu, ar kuru pēc tam cīnāmies ar procedūras, ķirurģijas vai medikamentu palīdzību. Sagaidām hroniskas slimības attīstīšanos un tad ar medikamentiem atvieglojam simptomātiku un paildzinām slimībā nodzīvoto gadu skaitu, jo veselība vairs nav atgūstama. 

Bet trešajā ērā mēs varam palielināt veselībā nodzīvoto dzīves gadus skaitu. Mēs varam ilgāk dzīvot veselībā, pirms nonākam slimībā, jo varam apzināties riskus, ieskaitot arī hronisku slimību riskus. “Daudzi uzskata, ka trešās ēras lokomotīve ir tehnoloģiju attīstība, bet es teiktu, ka vairāk ir mindset izmaiņas. Grūtākais ir mainīt domāšanu no otrās uz trešo ēru – no cīņas ar sekām uz preventīvu jeb proaktīvu domāšanu un medicīnu”, intervijā žurnālam “Forbes” (2023. gada augusta numurs) atzīst Zane Rēvalde, uzsverot, ka svarīgi ir negaidīt brīdi, kad ar cilvēka veselību notiks kaut kas slikts, bet jau zināt, kas jādara, jāpārbauda, jāuzlabo, zināt, kā pieskatīt, lai cilvēks nesagaidītu šo slimību. Ir dažādi ģenētiskie testi, mērījumi, daudz risinājumu, kā mēs varam attālināt saslimšanu.   

Kamēr trešā ēra medicīnā tikai pamazām ienāk, un ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē, tikmēr “Anti-Aging Institute” speciālisti ārstē pacientus arī ierastajā veidā, taču vienmēr saglabājot skatu nākotnē – ko mēs šobrīd varam izdarīt, lai turpmākajos dzīves gados veselība būtu pēc iespējas labāka – un piedāvājot preventīvās medicīnas koncepta programmas. Tās paredzētas veselības uzraudzībai, sākot ar precīzu diagnostiku no matu galiņiem līdz papēžiem, turpinot ar personalizētu veselības atgūšanas un aprūpes plānu, kā arī novecošanas procesa vadību mūža garumā. 

 “Anti-Aging Institute” priekšrocības

 • “Anti-Aging Institute” atrodas ērti piekļūstamā vietā pašā Rīgas centrā skaistā, renovētā 19. gs. beigu ēkā, kura atjaunota par mūsdienu dzīves stilam atbilstošu veselības centru.
 • Tur ir pārdomāts, mūsdienīgs, elegants interjers, harmoniska, vienkāršām detaļām bagāta vide, kurā ienākot, cilvēks jūtas laipni gaidīts.
 • Apkalpošana, vide un atmosfēra nelīdzinās tai, kāda ir ierasta poliklīnikā vai citā ārstniecības iestādē.
 • “Anti-Aging Institute” piedāvā personalizētus un daudzveidīgus risinājumus (sākot no gēnu un šūnu līmeņa izmeklējumiem līdz pat estētiskajai medicīnai) cilvēka fiziskās un psihiskās veselības, dzīves kvalitātes saglabāšanai pēc iespējas ilgāk – lai dzīvotu veselīgi un novecotu skaisti.
 • Klīnikā strādā zinoši speciālisti, savas jomas eksperti: preventīvās medicīnas speciālists, internisti, ģimenes ārsti, geriatrs, gastroenterologs, endokrinologs, uztura speciālisti, asinsvadu ķirurgi, flebologi, algologs, neirologs, dermatologi, psihologs, ķermeņa estētikas speciālisti un daudzi citi, kas rūpējas gan par precīzu diagnostiku un labāko ārstēšanu, gan par iespējām uzlabot ārējo izskatu, veidolu jeb medicīnas estētisko sadaļu.
 • Visas “Anti-Aging Institute” pieejamās medicīnas tehnoloģijas ir pasaules vadošo ražotāju premium klases iekārtas, kas nodrošina maksimāli labāko iespējamo rezultātu un garantē pacienta drošību. 
 • Ir vairāki ekskluzīvi pakalpojumi, kas Latvijā pieejami tikai “Anti-Aging Institute”, piemēram, EMFACE procedūra ādas liftingam bez plastiskās ķirurģijas.
 • Anti-Aging koncepta programmas personīgais klientu menedžeris seko līdzi pacienta individuālā plāna un profilaktisko pasākumu grafikam – koordinē un atgādina par gaidāmajām konsultācijām un procedūrām, paskaidro, kā pareizi sagatavoties izmeklējumiem, kā arī nodrošina komunikāciju starp pacientu un speciālistiem.
 • Tiek piedāvāta “Anti-Aging Concierge” programma - 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā privātā WhatsApp sarakstē pieejams “Anti-Aging Institute” ārsts internists un klientu menedžeris, kuri būs gatavi atbildēt uz jebkuru ar veselību un klīnikas organizatorisko darbu saistītu jautājumu.
 • Ja vien klients izvēlas, “Anti-Aging Institute” uzrauga viņa veselību mūža garumā ar holistisko pieeju. 
 • “Anti-Aging Institute” ir “Veselības centrs 4” grupas sastāvā - pateicoties tam, var tikt nodrošināta pilna spektra diagnostika, ārstēšana, rehabilitācija, preventīvās un estētiskās medicīnas pakalpojumi, taupot mūsdienu cilvēku galveno resursu – laiku. Ar pacienta personiskā asistenta veselības jautājumos iesaisti tas ir viegli īstenojams, un to īpaši novērtē vīrieši. 

“Anti-Aging Institute” ceturtajā dzimšanas dienā saka paldies visiem klientiem, kuri ir novērtējuši sapni par jauna koncepta klīniku un kļuvuši par daļu no tā īstenotājiem, kā arī aicina ikvienu rūpēties par savu un savu tuvinieku veselību ilgtermiņā! 

Vesels cilvēks ir skaists cilvēks! 
''Anti-Aging Institute'' 

Adrese: Baznīcas iela 18, Rīga
Tālr.: 25418181 vai 67847718
E-pasts: info@antiaging.lv 
www.antiaging.lv