Nē diastāzei! Skaists vēders bez operācijas
Diastāze ir daļēja vai pilnīga vēdera muskulatūras atdalīšanās pa viduslīniju – vēdera muskuļiem un tos saturošajiem saistaudiem ilgstoši esot iestieptiem, starp muskuļiem veidojas sprauga.
Diastāze skar 33-60% grūtnieču: visbiežāk - māmiņas, kuras gaida dvīnīšus, trīnīšus utml., ķeizargrieziena gadījumā, atkārtotu grūtniecību gadījumā.
Diastāze var skart arī nedzemdējušas sievietes ar izteiktu lieko svaru vai pārmērīgu, nepareizi veiktu fizisko slodzi (piem. ilgstoši nepareizi veikti vingrinājumi treniņos), vīriešus ar “alus vēderu”, kā arī sportistus/-es, kuri cēluši pārlieku lielus smagumus.
Diastāzes ārstēšanā nepieciešama individuāla pieeja – sākot ar speciālista izstrādātiem vingrinājumiem, līdz pat operācijai.
BTL “EMSculpt NEO” un “EMSculpt” sniedz vēl trešo – saudzīgāko un ātrāko risinājumu.
Klīniskie pētījumi ir pierādījuši “EMSculpt NEO” un “EMSculpt” izmantotās HIFEM tehnoloģijas efektivitāti diastāzes samazināšanā.
Procedūras laikā HIFEM impulsa radītās kontrakcijas fizioloģiski pareizi atgriež muskuļiem tonusu un veicina audu savilkšanos, paralēli tiek samazināts arī liekais tauku slānis. Procedūru kursa laikā bez sāpēm, operācijas un komplikāciju riska iespējams atgriez skaistu, tonizētu vēderu un atbrīvoties no diastāzes radītajām veselības problēmām (vēdera pūšanās, muguras sāpes, urīna nesaturēšana, aizcietējums, sāpes iegurnī un gurnos, sāpes intīmās tuvības laikā u.c.).
Ja ir aizdomas par diastāzi
Pirmajā tuvinājumā par diastāzes esamību var pārliecināties noguļoties uz grīdas un saliecot kājas ceļos. Kājām jābūt uz grīdas. Novietojiet vienu roku zem galvas, savelkot vēdera muskuļus. Izmantojiet otru roku, lai sajustu garenvirziena zonu vēdera vidū. Ja sajūtat caurumu tieši zem nabas vai tās vietā, tas var liecināt par diastāzi. Tomēr visprecīzāko diastāzes stāvokli nosaka ar ultrasonogrāfisko (USG) izmeklējumu palīdzību.
Avoti: https://btlaesthetics.com/img/sexybauch/Emsculpt_CLIN_Diastasis-Recti_EN100_preview.pdf