Par estētiskās medicīnas iekārtu pakaļdarinājumiem!

emsculpt

Latvijā skaistumkopšanas pakalpojumu tirgū parādījušies nezināmas izcelsmes estētiskās medicīnas iekārtu pakaļdarinājumi – tiek atdarināts ne tikai iekārtas dizains, bet arī logotips un nosaukums.  Saloni piedāvā dārgas procedūras un sola identisku efektu, kāds tiek panākts ar oriģinālajām tehnoloģijām. 

Kā piemēru var minēt ķermeņa skulpturēšanas procedūru – miostimulāciju, izmantojot elektromagnētiskā lauka iedarbību. Pateicoties šai procedūrai, īsā laikā un bez piepūles iespējams ievērojami palielināt muskuļu masu un samazināt tauku slāni, turklāt procedūra samazina diastāzi - vēdera taisno muskuļu spraugu (īpaši novērojama pēc dzemdībām). Tomēr, veicot procedūras ar viltotām iekārtām, kuru vērtība ir 40 reizes zemāka nekā oriģinālam, rezultāta nebūs. Labākajā gadījumā iespējams gūt reiz TV reklamētā elektrostimulācijas “taurenīša” efektu, samaksājot augstvērtīgas procedūras cenu. “Veselības centrs 4” klīnika “Anti-Aging Institute” ir Latvijā vienīgā, kur šādu pakalpojumu veic, izmantojot estētiskās medicīnas risinājumu līdera, ražotāja “BTL” miostimulācijas iekārtu “EMSculpt”.

Par iekārtas kvalitāti un efektivitāti liecina divi svarīgi faktori:

  • “EMSculpt” ir FDA (Amerikas pārtikas un zāļu administrācijas) atzīta aparāttehnoloģija. Atbilstība FDA standartiem ir pasaules līmeņa kvalitātes garants;
  • “EMSculpt” ir piešķirta CE kvalitātes zīme, kas garantē atbilstību Eiropas medicīnas iekārtu standartiem. 

Apšaubāmiem Ķīnas pakaļdarinājumiem šādu apzīmējumu nav, vai arī tie ir viltoti.

emsculpt

Jau otro gadu Latvijā norisinās kampaņa pret nelegālu skaistumkopšanas pakalpojumu sniegšanu, aicinot sabiedrību izvērtēt speciālistu kvalifikāciju, pakalpojuma sniegšanas vietu un aizdomīgu cenu politiku. Vēlamies šim aicinājumam pievienot arī brīdinājumu par apšaubāmu tehnoloģiju izmantošanu. Informācijas laikmetā esiet vērīgi – pirms jaunu, par sensacionālām nodēvētu procedūru veikšanas pārbaudiet izmantotās iekārtas izcelsmi.

emsculpt

Uzmanieties no viltojuma: www.alibaba.com

Pārbaudiet pakalpojuma sniedzēju: www.vi.gov.lv

Oficiālās vietas, kur var veikt procedūras ar oriģinālo EMSculpt var uzzināt - https://btlaesthetics.com/en