Ķermeņa veselībai un skaistumam

Estētiskā medicīna

Lai palēninātu organisma novecošanās procesu, prioritāte ir veselības stāvokļa, riska faktoru un dzīves ritma izvērtēšana un vadība. Veselība un iekšējā sakārtotība izpaužas arī vizuāli – par to liecina mūsu ķermenis, stāja, mati, nagi un āda. Ir arī monētas otra puse - nereti vizuālais diskomforts var radīt nopietnus psiholoģiskus traucējumus, kuri var negatīvi ietekmēt arī vispārējo veselības stāvokli – līdz ar to Anti-Aging plāna izpildi.

Tieši tādēļ "Anti-Aging Institute" paralēli medicīniskajam pretnovecošanās plānam norit darbs ar klienta mērķu sasniegšanu ķermeņa estētikas jomā. Estētiskā medicīna ļauj nostiprināt atveseļošanās procesā iegūtos rezultātus un uz visiem laikiem atbrīvoties no vizuālā diskomforta iemesliem. Ar dažādu procedūru un manipulāciju palīdzību iespējams novērst ne tikai kosmētiskus defektus, bet arī risināt nopietnas medicīniskas problēmas. Mūsdienu zinātnes un tehnikas sasniegumi ļauj saudzīgi un operatīvi novērst tās nepilnības, ar kurām agrāk nācās vienīgi samierināties (diastāze, ādas elastības zudums, pigmenta plankumi u.c.).

Veselīga un ilga mūža noslēpums ir ķermeņa un prāta harmonija, tieši tādēļ gan estētiskās medicīnas, gan skaistumkopšanas procedūras jāuztic kvalificētiem speciālistiem. Estētiskās medicīnas profesionālis iedziļinās katra klienta stāstā, sniedz objektīvu padomu un vajadzības gadījumā koriģē procedūru plānu, koncentrējoties uz maksimālu klienta ieguvumu.