Par mums

 
Zane Rēvalde

Mūsu vīzija ir palīdzēt cilvēkiem dzīvot veselīgi un novecot skaisti. Mainīt tradicionālo fokusu no darba ar pacientiem uz darbu arī ar cilvēkiem, kas vēl nav kļuvuši par pacientiem.

VC4 vairāk nekā 25 gadu laikā ir izveidojis infrastruktūru un apvienojis izcilus speciālistus, kas spēj īstenot pilnvērtīgu, visaptverošu veselības aprūpi.

 


Mūsu misija ir ar personalizētu pieeju un komandas darbu rūpēties par klienta garīgo un fizisko veselību, ļaujot dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Klīnikas koncepts ļauj diagnosticēt un atrisināt jau esošas veselības problēmas un ar ģenētisko testu palīdzību prognozēt iespējamas saslimšanas nākotnē. Līdz ar to klīnikas piedāvājums piemērots arī veseliem cilvēkiem, atlētiem un sportistiem, kam ir svarīgi savu veselību, enerģiju un skaistumu saglabāt pēc iespējas ilgāk. 

Vēlamies lauzt stereotipu, ka  "anti-aging" ir tikai vizuālo novecošanās pazīmju likvidēšana un novecošanas aizkavēšana, mūsu piedāvājums ir visaptverošs. Sākot ar ļoti precīzu diagnostiku no matu galiņiem līdz papēžiem, turpinot ar personalizētu veselības atgūšanas plānu un noslēdzot ar klienta veselības aprūpi ilgtermiņā, pat mūža garumā. Protams rūpējamies arī par klienta ārējo izskatu, veidolu, siluetu - izlīdzinām krunciņas veicam uzlabojumus, bet tas lai paliek ķirsītis uz tortes, jo tomēr visa pamatā ir veselība. Vesels cilvēks ir skaists cilvēks!

Jebkuru procesu Anti-aging institūtā atvieglos personīgais klientu menedžeris, kas rūpējas par procesa organizāciju katrā solī un ir viena zvana attālumā jebkura veselības aprūpes jautājuma risināšanā.

Anti-aging institūts ir vieta, kur tiek ārstētas nevis slimības, bet cilvēki, kas ir būtisks pamatnosacījums veiksmīgai sadarbībai ar jebkuru klientu. Apkalpošanas serviss un vide nelīdzinās tradicionālas poliklīnikas atmosfērai, bet par to Jums būs iespēja pārliecināties pašiem.

Esiet laipni gaidīti Anti-aging institūtā!
Anti-Aging Institute vadītāja Zane Rēvalde