Kas ir Anti Aging?

Mūsu ķermenis ir vairāku funkcionējošu sistēmu kopums, kas savstarpēji mijiedarbojoties strādā kā vienots veselums. Pilnvērtīga visu sistēmu darbība nodrošina veselību un labu pašsajūtu, kā arī ilgu un aktīvu mūžu. Ne mazāk svarīga ir emocionālā veselība un ārējais veidols. Strādājot ar šo holistisko pieeju, Anti-Aging Institute nodrošina pilnvērtīgas rūpes par klienta veselību un novecošanās procesu kontroli izteiciena “no matu galiņiem līdz papēžiem” tiešā un pārnestā nozīmē. Institūtā tiek īstenota sadarbība ar multifunkcionālu speciālistu komandu un izmantotas pasaules līmeņa diagnostikas un ārstniecības iekārtas. Šis pasākumu kopums iespējams, Anti-Aging Institute sadarbojoties ar visām “Veselības centrs 4” medicīnas struktūrām.

Anti-aging cilvēciņš LVPsihoemocionālā veselībaNervu sistēmaSkaistuma dimensijaEndokrīnā sistēmaImūnsistēma‎Elpošanas sistēmaSirds un asinsrites sistēmaGremošanas orgānu sistēmaĀda un ādas derivātiIzvadorgānu sistēma‎ un dzimumsistēmaMaņu orgānu sistēma‎Balsta un kustību orgānu sistēmaĢimenes ārsts, Internists, GeriatrsZobārstniecībaDiagnostikaĀrstniecībaNovecošanās procesa vadība

Endokrīnā sistēma

Anti-Aging Institute endokrinoloģijas speciālisti sniedz iespēju uzraudzīt un savlaicīgi diagnosticēt izmaiņas, kuras saistītas ar hormonālo sistēmu gan novecošanās procesa, gan citu faktoru ietekmē. Anti-Aging Institute klientiem tiek nodrošinātas endokrinologa konsultācijas, kā arī diagnostika (vairogdziedzera ultrasonogrāfiskie izmeklējumi, hormonu un mikroelementu noteikšana asinīs, u.c.) un hormonus aizvietojošā (HAT) terapija.

Imūnsistēma‎

Sadarbojoties ar Latvijas un specializētām starptautiskajām laboratorijām tiek nodrošināts pilnvērtīgs analīžu un testu spektrs, dažādu alerģiju un vielu nepanesamību noteikšanai, kā arī imūnsistēmas saslimšanu diagnostikai.

Maņu orgānu sistēma‎

Lai gan novecošana un ar to saistītās izmaiņas acīs ir dabīgs un pašsaprotams process, ir būtiski veikt acu veselības pārbaudes arī cilvēkiem bez sūdzībām. Anti-Aging Institute klientiem ir pieejama acu izmeklēšana un stāvokļa diagnostika (redzes asuma noteikšana, acs spiediena mērījums, biomikroskopija, acu ultrasonogrāfija, datorizētā projekcijas perimetrija, optiskās koherences tomogrāfija) un acu slimību ārstēšana.

Ausu, kakla, deguna veselība sākas ar otorinolaringologa (LOR) konsultāciju un nepieciešamības gadījumā turpinās ar specifiski izmeklējumiem un attēlu diagnostiku, precīza ārstniecības plāna noteikšanai un īstenošanai.

Āda un ādas derivāti

Anti-Aging Institute klientiem nodrošina dažādus risinājumu dermatoloģisko un ādas kosmētisko problēmu risināšanai: ādas jaunveidojumu diagnostika (digitālā dermatoskopija ar Fotofinder un MoleMax), sejas ādas diagnostika (ar VISIA sistēmu), aparātprocedūras ādas veselības un vizuālā stāvokļa uzlabošanai, procedūras pastiprinātas svīšanas un aknes ārstēšanai, kā arī injekcijas veselīgas un starojošas ādas efekta iegūšanai.

Matu stāvoklis ir ne tikai estētisks, bet arī medicīnisks faktors, kas var norādīt uz citām veselības problēmām. Pilnvērtīga galvas ādas un matu stāvokļa diagnostika ar jaunākajām izmeklējumu metodēm (FotoFinder Trichoscale tehnoloģija, trihogramma, mikroskopija u.c.), ļauj noteikt precīzu ārstēšanas plānu, kurš var ietvert mezenhimālo cilmes šūnu terapiju, PRF procedūras, lāzerterapiju vai mezoprocedūras.

Nervu sistēma

Neiroloģija ir visuzskatāmākais piemērs organisma sistēmu savstarpējai mijiedarbībai - nervu sistēma aptver visus iekšējos orgānus un asinsvadus. Nervu sistēmas diagnostika ietver galvas un kakla asinsvadu izmeklēšanu ar duplex doplerogrāfijas metodi, rentgenogrāfiju, neirogrāfiju, elektromiogrāfiju, elektroencefalogrammu, asinsvadu doplerogrāfiju, datortomogrāfiju, magnētisko rezonansi u.c.

Sirds un asinsrites sistēma

Papildus kardiologa konsultācijām, AAI klientiem tiek nodrošināta pilnvērtīga funkcionālā diagnostika (EKG, EEG, KTG, veloergometrija, kardiopulmonālās slodzes tests u.c.), kā arī ģenētiskie testi kardioloģisko saslimšanu riska noteikšanai (CARDIOgen). Sadarbība ar augsti kvalificētiem asinsvadu ķirurgiem garantē efektīvu ārstēšanu.

Sadarbībā ar pieredzējušiem speciālistiem, Anti-Aging Institute palīdz saviem klientiem rūpēties par vēnu veselību, nodrošinot diagnostiku ar vismodernākajām medicīnas tehnoloģijām (duplekssonogrāfiju un spektra analīzi, dupleksskenēšana ar doplerspektra analīzi) un operatīvu, personalizētu ārstēšanu (vēnu slēgšana ar bioloģisko līmi, lāzerķirurģija (t.sk. TOTAL EVLA metode), tvaika mikroimpulsu metodes, radiofrekvences ķirurģija, putu skleroterapija u.c.).

Proktoloģisku jautājumu gadījumā (visbiežāk hemoroidālās slimības) tiek veikti proktoloģiskie izmeklējumi (rektoromanoskopija, irigoskopija, fibrokolonoskopija, defektogrāfija, taisnās zarnas un starpenes ultrasonoskopija u.c.) un, atkarībā no konkrētā gadījuma, nodrošinātas piemērotākās ārstniecības metodes un to kombinācija: konservatīvā ārstēšana, bioloģiskās līmes metode, putu skleroterapija, lāzermanipulācijas, THD metode u.c.

Elpošanas sistēma

Elpceļu un plaušu veselību ietekmē dažādi faktori – gan iedzimti, gan ārēji (dzīvesveids, klimats, saslimšanas). Elpošanas sistēmas veselības pārbaude tiek veikta izmantojot ārējās elpošanas funkciju analīzi, plaušu difūzijas spēju noteikšanu, rentgenoskopiju un plaušu datortomogrāfiju.

Gremošanas orgānu sistēma

Veselība, pašsajūta un ārējais izskats ir cieši saistīti ar cilvēka gremošanas sistēmas darbību. Par šīs sistēmas veselību rūpējas gastroenterologi, uztura speciālisti un dietologi. Anti-Aging Institute klientiem pieejami precīzākie gremošanas sistēmas testi (t.sk. elptesti), mikrobiomas stāvokļa diagnostika, helobaktētijas diagnostika, kā arī vizuālās diagnostikas iespējas.

Sadarbojoties ar Latvijas un specializētām starptautiskajām laboratorijām tiek nodrošināts pilnvērtīgs analīžu spektrs. Izmeklējumu rezultāti ļauj noteikti precīzu plānu gan gastroenteroloģisko problēmu risināšanai, gan svara korekcijai.

Izvadorgānu sistēma‎ un dzimumsistēma

Intīmā un reproduktīvā veselība skar gan sievietes, gan vīriešus visa mūža garumā. Anti-Aging Institute klientiem tiek nodrošinātas ginekologa un urologa konsultācijas, kā arī plaša spektra laboratoriskie un attēlu diagnostikas izmeklējumi.

Mūsdienīgais aprīkojums nodrošina premium līmeņa izmeklējumus grūtniecības laikā un mamogrāfiju ar tomosintēzi.

Estētiskā ginekoloģija ļauj saglabāt un atjaunot intīmo komfortu un pārliecību jebkurā vecumā. Anti-Aging Institute pieejamā estētiskā ginekoloģija ietver lāzerprocedūras, ginekoloģiskās injekcijas (NEAUVIA ORGANIC hialuronskābes injekcijas, I-PRF* injekcijas), kā arī intīmo zonu plastisko ķirurģiju.

Balsta un kustību orgānu sistēma

Šīs sistēmas veselības jautājumi Anti-Aging Institute tiek risināti sadarbojoties ar ortopēdiem, tehniskajiem ortopēdiem, reimatologiem un fizioterapeitiem, īstenojot vispārējā fiziskā stāvokļa uzlabošanas un rehabilitācijas pasākumu kopumu (nodarbības ar fizioterapeitu, masāžas, aparātprocedūras u.c.), kā arī nodrošinot precīzu diagnostiku, izmantojot vismodernāko aprīkojumu (t.sk. osteodensitometrija un ķermeņa masas un kompozīcijas analīzes ar Hologic Horizon W iekārtu).

Skaistuma dimensija

AAI klientiem tiek nodrošinātas dažādas sejas un ķermeņa plastikas operācijas (acu plakstiņu/ausu/deguna korekcija, sejas plastika, krūšu palielināšana / samazināšana / pacelšana, abdominoplastika, rētu korekcija u.c.).

Skaistuma injekcijas (botulīna toksīns, hialuronskābes pildvielas, Mesofiller® injekcijas, PRP Cellular Matrix™ un I-PRF Matrix™ plazmoterapija, Belkyra® injekcijas) ir efektīvs līdzeklis pret grumbām un mīmikas krunciņām, ļauj uzlabot sejas ovālu, samazināt dubultzodu un panākt ilgnoturīgu veselīgas un starojošas ārienes efektu.

Estētiskā lāzerterapija Anti-Aging Institute dermatoloģijas un estētiskajā medicīnas jomā tiek izmantota pigmentācijas problēmu, rētu un striju korekcijai, tetovējumu un permanentā make-up likvidācijai, sejas, kakla, dekoltē zonas kompleksai rejuvenācijai, aknes ārstēšanai, kā arī liekā apmatojuma un ieaugušu matiņu likvidēšanai.

Anti-Aging Institute klientiem tiek sniegtas plašas ķermeņa modelēšanas procedūru izvēles iespējas - dažādas krūšu un ķermeņa kopšanas procedūras, kas ietver gan jaunāko skaistumkopšanas tehnoloģiju pielietojumu (Lutronic enCurve, Elos, VelaShape II, VelaShape III, UltraShape Power, Alma Accent Prime, LPG u.c.), gan masāžās un ūdensprocedūras (Šarko duša, skotu duša, zemūdens masāža u.c.).

Psihoemocionālā veselība

Anti-Aging nozarē psihoterapijai ir nozīmīga loma – garīgais stāvoklis tieši ietekmē cilvēka veselību un fizisko pašsajūtu. Anti-Aging Institute klientiem tiek nodrošinātas konsultācijas par garīgo veselību un veselīgu novecošanu.

Geriatrs

Anti-Aging Institute geriatrijas speciālisti strādā ar klientiem senioru vecumā. Geriatrs nodrošina gan profilaktiska Anti-Aging plāna izstrādi un īstenošanu, gan pasākumu kompleksu jau esošu geriatrisku problēmu (fiziskās, garīgās, sociālās izmaiņas) risināšanai.

Ģimenes ārsts, Internists

Par Anti-Aging Institute klientu veselības kopumu rūpējas profesionāli ģimenes ārsti un internisti, kuri specializējušies Anti-Aging jomā un spēj noteikt katra klienta individuālo veselības jautājumu kopumu un piesaistīt attiecīgos speciālistus to risināšanā.

Zobārstniecība

Anti-Aging Institute, sadarbībā ar "Diplomātiskā servisa medicīnas centrs" un labākajiem zobārstniecības speciālistiem, nodrošina modernākos zobārstniecības un ortodontijas pakalpojumus. Klientiem tiek sniegta iespēja parūpēties gan par zobu veselību, gan par to estētisko skaistumu. AAI klientiem ir pieejams plašs zobārstniecības pakalpojumu spektrs: zobu higiēna, zobu ārstēšana, protezēšana, endodontija ar mikroskopu.